...

20 pohovek z USA

Nábytek v každé zemi má charakteristické rysy, které lze vysvětlit pouze jeho původem. Co je na čalouněném nábytku z USA pozoruhodné?? Zkoumání jeho funkcí na pohovkách.

Vyrobeno v USA

Německé pohovky jsou minimalistické a kompaktní, anglické pohovky jsou velké a působivé a italské pohovky jsou známé svým designem. Americké pohovky jsou slušivé, elegantní, výrazné a za všech okolností velmi pohodlné.

Americká pohovka je krásná, ale také všestranná Může být umístěn kdekoli, v obývacím pokoji, v pracovně, v ložnici, najděte miniaturní dvoumístný nebo třímístný model. A v jakémkoli prostředí, moderním i klasickém, bude pohovka amerického původu vypadat vhodně.

Designové vlastnosti pohovek z USA Hluboký sedák, nepříliš vysoké opěradlo. Kromě pohovek jsou doplněny polštáři pod spodní část zad, pufy, které jsou vhodné jako podnožky, moderní modely poskytují výškově nastavitelná opěradla, područky a opěrky s tichým chodem.

Při výrobě se používají pouze vysoce kvalitní materiály. Polštáře pohovky jsou čalouněny jemnými látkami a jemnou kůží známých amerických značek. Při zdobení klasických pohovek se používá prošívání capitone, lemování s hřebíkovou hlavou, proutěné područky a tvarované lišty. Moderní pohovky jsou zdobeny mnoha dekorativními polštáři nebo čalouněny v zářivých barvách a viditelné části rámu mají různé povrchové úpravy Odstíny světlého a tmavého dřeva, zlatý nebo stříbrný povrch.

Ohodnoťte článek
( Zatím žádné hodnocení )
Jaroslav Novak

Zdravím své kolegy nadšence do domácího pohodlí a vylepšování! Jsem Jaroslav Novak, zkušený designér, a jsem rád, že se s Vámi mohu podělit o kapitoly své designérské odysey - pohlcující cesty, kde se každý prostor rozvíjí jako jedinečné plátno, svědectví harmonického spojení estetiky a nadčasového pohodlí.

Casopis.info - ženský časopis / móda, krása, domácnost a domácí péče, psychologie a vztahy
Comments: 2
  1. Markéta

    Kde je možné tyto pohovky z USA zakoupit? Mají nějaké speciální vlastnosti nebo design? Jsou k dostání v různých velikostech a barvách? Jaká je jejich cena a jaká je doba dodání? Děkuji za odpověď.

    Odpovědět
  2. Jindřich Štěpánek

    Mohl byste mi prosím poradit, kde bych mohl najít informace o těch 20 pohovkách z USA zmiňovaných v textu? Mám zájem se o nich dozvědět více a zjistit, zda jsou dostupné i u nás. Děkuji!

    Odpovědět