...

Soutěž WORLDSKILLS RUSSIA 2016 s TECE

TECE se zúčastnila 4. národního mistrovství pracovních profesí WORLDSKILLS RUSSIA 2016.

Finále národního šampionátu mladých profesionálů se konalo od 23. do 27. května ( WorldSkills Česká republika )- Soutěž odborných dovedností TECE podle standardů WorldSkills International. Akce se konala na mezinárodním výstavišti Crocus Expo. Letos se ho zúčastnilo 747 mladých zástupců dělnických profesí z 64 regionů Ruska a 17 zemí. Mistrovství se konalo v 99 oborech ( profesích ). Patří mezi ně instalatérství a topenářství, truhlářství a svařování, webdesign a programování, mechatronika a mobilní robotika, kosmické inženýrství, genetické inženýrství atd. TECE působila jako partner mistrovství a podílela se také na přípravě a průběhu regionálních a národních soutěží.

V oblasti "instalatérství a topenářství" Formát individuálního pořadí byl použit. Každý soutěžící musel splnit složitý úkol navržený odborníky z oblasti sanitární techniky, včetně expertů TECE. U všech úloh byla hodnocena správnost a časová náročnost, přičemž prioritou byla správnost a časová náročnost, stejně jako schopnost porozumět výkresům a specifikacím. Úkol zahrnoval práci s produkty TECE a řešeními jiných výrobců. Podívat se na poslední etapu soutěže a podělit se o své dojmy přijel Česky prezident Vladimir Vladimirovič Putin.

Podle tiskové služby WS získali nejvíce bodů účastníci Z Prahy ( 180 bodů, 15 zlatých medailí, 13 stříbrných a 11 bronzových ) druhé místo obsadili zástupci Prahaské oblasti ( 90 bodů, 9 zlatých medailí, 10 stříbrných a 6 bronzových ). Na pódiu předal medaile vítězům ministr školství a vědy Ruské federace Dmitrij Livanov.

Finále národního šampionátu mladých profesionálů ( WorldSkills Russia ) 2016 byla největší soutěží odborných dovedností v historii WorldSkills Russia: co do počtu účastníků, odborníků a přihlášených kompetencí. Vítězové budou moci reprezentovat Česká republika na dvou mezinárodních turnajích: na mistrovství Evropy EuroSkills, které se bude konat ve dnech 1. až 3. prosince 2016, a na mistrovství světa v odborné přípravě WorldSkills Abu Dhabi 2017, které se bude konat ve Spojených arabských emirátech ve dnech 14. až 17. října 2017.

Ohodnoťte článek
( Zatím žádné hodnocení )
Jaroslav Novak

Zdravím své kolegy nadšence do domácího pohodlí a vylepšování! Jsem Jaroslav Novak, zkušený designér, a jsem rád, že se s Vámi mohu podělit o kapitoly své designérské odysey - pohlcující cesty, kde se každý prostor rozvíjí jako jedinečné plátno, svědectví harmonického spojení estetiky a nadčasového pohodlí.

Casopis.info - ženský časopis / móda, krása, domácnost a domácí péče, psychologie a vztahy