...

Kdo si ze slavnostního vyhlášení Pinwinu odnesl CITRO¨N DS5??

28. května se v designovém centru ARTPLAY uskutečnil druhý ročník slavnostního předávání cen PinWin!

10 soutěží, více než 20 vítězů, 1000 účastníků! Slavnostního předávání cen se zúčastnilo více než tisíc lidí. Velký sál designového centra ARTPLAY byl zaplněn do posledního místa. Na oslavu PinWin přišli designéři a architekti, mladí i známí, novináři, fotografové, ale také majitelé špičkových Prahaských showroomů a zástupci předních značek interiérového designu a samozřejmě přátelé skupiny firem . Hlavním tématem večera bylo předání hlavní ceny v soutěži "Nejlepší design bytu". Porota vybrala nejlepší ze 166 přihlášených prací.

Na fotografii: Philip Tangalychev, architekt.

Stylový vůz CITRO¨N DS5 se dostal do rukou Philippa Tangalycheva a Darie Kasatské ( ze studia Plan architects ). Všichni hosté festivalu si mohli vyzkoušet schopnosti vozu CITRO¨N DS5: dva vozy byly umístěny na otevřené verandě Velké haly. Stejně zajímavé byly i ceny v dalších kategoriích. Šli k těm nejlepším.

Fotografie: Ivan Selvinskij, Jekatěrina Vjazminová, Dmitrij Batajev ( "TRIO-interiér" ).

Skupina A PLUS A Architecture Group získala certifikát v hodnotě 10 000 eur za "Nejlepší interiér obývacího pokoje" v soutěži ateliérů interiérového designu TRIO.

Na fotografii: ( TECE ) Yuriy Lee, vítěz soutěže "Koupelna: skryté příležitosti", 1. cena.

Na fotografii: Yuriy Lee, Veronika Sudnikova, vítězka soutěže "Koupelna: skryté příležitosti", 3. cena.

Alexandra Fedorova získala první cenu v soutěži "Koupelna: skryté funkce" ) vítěz soutěže a obdržel cenu od společnosti TECE. Získala inovativní skrytý instalační systém od společnosti tecelux a výlet na Oktoberfest. Na pivní festival do Německa zamířili také vítězové 2. a 3. místa Michail Čencov a Veronika Sudníková.

Na fotografii: ( TECE ) Elena korunaan, vítězka soutěže "Nejlepší 3D projekt pro byt o rozloze 70 m2"." Anton Zajcev.

Anton Zaitsev vyhrál cenu za nejlepší 3D návrh bytu do 70 m2. ". Jeho výhrou byl notebook Lenovo YOGA.

Skupina architektury PANACOM získala hlavní cenu, velkoformátovou tiskárnu HP DESIGNJET T120 pro architekty a designéry v kategorii "Kreativní kancelář". Druhý vítěz soutěže ( 2. místo ) a archbureau UNK Project ( 3. místo ) získali certifikáty na bezplatný tisk portfolia na velkoformátové tiskárně HP DESIGNJET v demo centru HP v Praze.

Na fotografii: Yuli Borisov, vítěz soutěže "Kreativní kancelář" ( 3. místo ) a Irina Tolpegina ( HP ).

Na fotografii: Irina Tolpegina ( HP ) a Tigran Badalyan, vítěz soutěže "Kreativní kancelář" ( 2. místo ).

Na fotografii: ( HP ) Irina Tolpegina a Kristina Sokolova ( PANACOM ) vítěz soutěže "Kreativní kancelář" ( 1. místo ).

Na fotografii: Jekatěrina Šalina a Anna Lošková ( skupina stránek ).

Konstantin Tolokonnikov vyhrál fotografickou soutěž "Současná architektura a obdržel skvělé kolo Schwinn Hornet.

Na fotografii: Giovanni Suma ( Giovanni Suma ) Vitalij Gricenko, Irina Doronina a Anton Neperšin, vítěz soutěže Teplo domova.

Soutěž "Teplo domova" se ukázala jako nejplodnější Podporováno společností Zehnder. Anna Didenko, Alina Kovalenko, Anton Nepershin, Bureau of Design and Architecture, Ekaterina Fedorova- Pět vylosovaných autorů se vydá na cestu "Tři evropské Vánoce: Německo, Francie, Švýcarsko" s návštěvou tradičních vánočních trhů ve třech zemích a výroby Zehnder v německém Lahru. Zvláštní ocenění získal 3D projekt Nikity Sergejeva a práce Taťány Dmitrienko.

Na fotografii: Elena korunaan a vítězové soutěže "Redesign restaurace Spettacolo" Anastasia Gavrilova a Irina korunaacheva.

Anastasia Gavrilova a Irina korunaacheva vyhrály notebook MacBook Pro v soutěži o redesign restaurace Spettacolo.

Julia Kononenko získala první místo v soutěži "Objektový design". Vyhrála designový tablet Wacom Cintiq 22HD Interactive Pen Display. Slavnostní předání cen proběhlo v rámci Mezinárodního salonu nábytku MIFS / Rooms Moscow International Furniture Salon.

Na fotografii: ( Decor City ) Dmitrij Dorofejev a vítěz soutěže "Textil v interiéru" Veronika Sudnikova.

Na fotografii: Dmitrij Bachanov, LEICHT.

Na fotografii: Michail Stěpanov s hosty akce.

Na fotografii: Boris Uborevič-Borovský.

Na fotografii: Alexej Dorožkin ( Elle Decoration ) Evgeniy Buntovskikh ( skupina stránek ).

Na fotografii: filmový štáb .

Na fotografii: vítězové soutěže "Redesign restaurace Spettacolo" Irina korunaacheva a Anastasia Gavrilova.

Na fotografii: Liza Scherbinina, Andrej Kontorovskij a Elena korunaanová.

Na snímku: Oleg Borovikov ( Group of sites ) Evgeniy Klichnikov a Lyudmila Stegniy ( Elle Decoration ).

Na fotografii: Dmitrij Batajev.

Na fotografii: Anna Loshkova.

Na fotografii: Ivan Selvinskij, Jekatěrina Vjazminová a Dmitrij Batajev.

Na snímku: Dmitrij Batajev.

Na fotografii: Olga Velikorodnaya ( MARHI ) Sergey Bender ( TECE ).

Ohodnoťte článek
( Zatím žádné hodnocení )
Jaroslav Novak

Zdravím své kolegy nadšence do domácího pohodlí a vylepšování! Jsem Jaroslav Novak, zkušený designér, a jsem rád, že se s Vámi mohu podělit o kapitoly své designérské odysey - pohlcující cesty, kde se každý prostor rozvíjí jako jedinečné plátno, svědectví harmonického spojení estetiky a nadčasového pohodlí.

Casopis.info - ženský časopis / móda, krása, domácnost a domácí péče, psychologie a vztahy