Accountant Calculator: náplň práce, funkce a požadavky

Existuje mnoho různých profesí podílející se na všech sférách společnosti na světě. Některé z nich známe dobře a vidět každý den. Ale jsou tu ti, o kterých málokdo slyšel. Profese kalkulátoru účetní označuje jako. Je čas, aby zjistili, jaké specialisty, jaký je jeho povinnosti a jak se toto povolání.

Popis

Aniž by účetní, stravování Catering Catering, že by neměly být, tak jak je vidět hned. Všechny jídelny, kavárny a restaurace potřebují služby tohoto specialisty. Za prvé, samozřejmě i kalkulačka účetní je výpočet nákladů na hotových pokrmů, na základě jejich nákladů a značení, které je často stanovena v mnoha zařízeních. Kromě přímé odpovědnosti specialisty – provádění inventarizace, revize odpisy, takže nabídku na jednom nebo více zařízeních a při výpočtu přímých nákladů hotových výrobků vyrobených v podniku.

Pro někoho tyto úkoly nehledejte nic jako obtížné, ale aby se úspěšně vyrovnat se svými povinnostmi, Accountant Calculator by měl znát alespoň základy účetnictví, stejně jako pochopit celý proces a technologii vaření pokrmů a nápojů.

Tato práce není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Úřední povinnosti

Hlavním úkolem kalkulátoru účetního je spočítat, kolik misce náklady, vzhledem k hodnotě jeho složek, jakož i přirážka ve společnosti. Kromě toho jednání s dodavateli složek, přípravou technologických map popisujících proces vaření nádobí, včasná identifikace veškerého nedostatku a nadměrného v restauraci – také obavy tento specialista. Kromě toho tento specialista musí dodržovat dodržování všech požadavků právních předpisů v oblasti účetnictví.

Zde je kompletní seznam odborných prvků zahrnutých v popisu práce:

  • Správný design a vyplnění dokumentace+
  • udržovat komoditních zprávy, které, kdy a v jakém množství byla prodána nebo přijaté+
  • Jasné účetnictví hotovostních a bezhotovostních plateb s dodavateli surovin nebo hotových výrobků+
  • Dechování všech nedostatků a nadměrných podniků a jejich včasné eliminace+
  • Sestavování aktuálních kalkulací a jejich následnou údržbu během provozu+
  • Neustálé sledování cen za nezbytné zboží s cílem snížit výrobní náklady, a v důsledku toho snížení ceny+
  • Plánované a neplánované zásoby, místní a celkové opravy+
  • Vývoj nových jídel a optimalizace starých receptur+
  • kontrola nákladů příspěvek+
  • Psaní a korekce technických map+
  • Zpracování dokumentace (režie, smlouvy, účetní).

A to vše se děje jedna osoba. Někdy několik stravovacích zařízení a udržovat pouze jeden odborník. Zvlášť často toto je nalezená v síti restaurací, kde jedna osoba dělá práci několika.

Požadavky

Je možné jít do takové vážné a zodpovědné práci bez příslušných zkušeností a vzdělání? Úplný. Nyní, v průběhu vývoje sebevzdělávání a vzdálenými forem vzdělávání, klasické vzdělání už není tak důležitou roli jako například před 20 lety, při získávání profesních dovedností bylo možné jen ve specializovaných univerzitách hraje.

Požadavky na kandidáta na tuto pozici poměrně vysoký. Mělo by to být dobré základy účetnictví, profesionální programy, jako je například 1C účetnictví, zásobárny R-Keeper a podobně. Mají představu o regulačních základnách, účtech, zapojení. Neměli byste však zapomenout na další potíže, které spadají na specialistu během práce, protože ve výrobě, a sféra stravování je a není nikdy klidná a hladká.

Samozřejmě, že většina moderních společností přednost žadatelům, kteří mají vyšší ekonomické vzdělání (účetní nebo ekonoma), a ještě lépe, Pokud je kandidát studoval na univerzitě, kde je speciální směr přidělen veřejným stravováním.

Pokud nemáte takové vzdělání, ale stále chcete pracovat pro tuto profesi, může nahradit specializované kurzy (na plný úvazek nebo dálkový), stejně jako velké plus pro vás zažít zkušenosti v restauracích, kavárnách, jídelnách a dalších Instituce související s výživou.

Absolutní začátečníci mohou být zahájeni velkým síťovým společnostem, ve kterých je příležitost je dát do zkušenějších kolegů na dobu studia a certifikace.

Nicméně, být připraven na to, že ne každý zaměstnavatel vás zavede do vašeho týmu. Podrobněji zvažte, že kritéria pro účinnost jsou předložena mladým profesionálům, když přijmou do práce.

Obecné požadavky na pravomoc specialisty:

  • Účetní kalkulačka by neměla mít pouze znalosti odpovídající jeho profesím, ale také je přiměřeně aplikovat v průběhu práce+
  • být schopen používat a aplikovat v případě potřeby, práce a další činy organizace+
  • Práce s různými výpočetní techniky, PC, specializovaný software+
  • Sledování souladu s pravidly bezpečnosti při výrobě, ochraně práce a dodržování pravidel právních předpisů práce+
  • být schopen navigovat v receptových sbírkách a aplikovat je v praxi+
  • Znát a používat produkty výstupní standardy, následovat jejich dodržování+
  • Znalosti v oblasti kompilace a uvedení do provozu kalkulačních karet.

Vzdělávání

Samozřejmě nestojí za to, aby se takové odpovědné postavení bez vzdělání, protože profesionální dovednosti a znalosti, které obdržíte při studiu, výrazně zjednodušuje váš život v prvních měsících práce.

Většina volná místa vyžadují odborníky s větší či sekundární speciálního vzdělávání v oblasti účetnictví nebo ekonomie. Nicméně, v pracovních centrech mnoha městech existuje možnost tří- nebo šestiměsíční přípravné kurzy pro tuto specializaci. Nezapomeňte, že vzdělání diplom vás bude hrát v ruce při vstupu do práce. Zaměstnavatelé jsou nespěchá přijmout takové odpovědné pozice mladých pracovníků bez pracovních zkušeností, a nedostatek diplomu dále podkopat důvěru ve vás jako specialista.

Perspektivy a kariérní růst

Ačkoliv pozice kalkulačku účetní není nejvyšší placenou práci z možné, otevírá široké obzory před osoby, a po několika letech práce, specialista může mít strach do jakéhokoliv účetnictví. V současné době je průměrný plat kalkulačky účetní v Moskvě – 15000-25000 rublů. To není moc, ale v regionech tento obrázek klesne vůbec až 10 000-15 000 rublů.

Po obdržení zkušenosti v této funkci nejméně po dobu tří let a absolvování kurzů odborné rekvalifikace a dalšího vzdělávání, můžete si nárok na pozici, například catering catering společnost nebo skladník v jakékoliv jiné oblasti veřejnéhovyhnanství. S řádnou vytrvalostí a úsilím můžete dokonce zcela změnit rozsah činnosti a najít práci jako finanční ředitel, senior účetní nebo ekonom.

Postavení kalkulátoru účetní požaduje, aby osoba jako vysoce odborných dovedností a některých osobních kvalit. Ale toto povolání otevírá mnoho silnic, díky které je ideální pro ty, kteří jsou zvyklí, aby nejen žili v přítomnosti, ale také přemýšlet o budoucnosti.

Ohodnoťte článek
( Zatím žádné hodnocení )
Jaroslav Novak

Zdravím své kolegy nadšence do domácího pohodlí a vylepšování! Jsem Jaroslav Novak, zkušený designér, a jsem rád, že se s Vámi mohu podělit o kapitoly své designérské odysey - pohlcující cesty, kde se každý prostor rozvíjí jako jedinečné plátno, svědectví harmonického spojení estetiky a nadčasového pohodlí.

Casopis.info - ženský časopis / móda, krása, domácnost a domácí péče, psychologie a vztahy
Comments: 1
  1. Marek Holub

    Jaká je minimální kvalifikace potřebná k práci s Accountant Calculator? Jaké jsou hlavní funkce tohoto nástroje a jakým způsobem usnadňuje práci účetním? Je tento program vhodný pro začátečníky v oblasti účetnictví nebo je určen spíše pro pokročilé uživatele? Děkuji za odpověď.