...

13 kuchyňských koutů

Krásné, pohodlné a ergonomické kuchyňské kouty jsou tím nejlepším způsobem, jak ozdobit kuchyňský nábytek. Podívejte se na naši kolekci kuchyňských koutů a sedacího nábytku od evropských výrobců.

Ergonomie kuchyně

Kuchyňské kouty a zákoutí mají různé sady nábytku od jednoho výrobce k druhému – Rohová lavice, pár taburetů a jídelní stůl, nebo jen rohová pohovka a stůl, nebo dokonce jen lavice či speciálně tvarovaná pohovka. Levné kuchyňské kouty jsou v Rusku velmi oblíbené- Vytvářejí pohodlný jídelní kout, který šetří místo i v malých kuchyních. Skromně velké pohovky, doplněné jídelním stolem a několika stoličkami.. ne celou řadu kuchyňských koutů.

Evropané milují čalouněný kuchyňský nábytek neméně než Rusové. Na rozdíl od domácích výrobců však západní továrny vyrábějí kuchyňské kouty ( foto našeho výběru ) které nejsou vždy kompaktní. Naproti tomu kuchyňské kouty evropské výroby jsou dlouhé až dva metry. A jejich hlavní úkol – Nešetří místo. Kuchyňské kouty vytvářejí vysoký komfort sezení kolem stolu a jsou důležitým stylovým prvkem v interiéru kuchyně. Není skromný, ale je elegantní, originální a aktuální. Při pohledu na modely kuchyňských koutů na fotografii si můžete vybrat jídelní nábytek pod kuchyní, zařízený v jakémkoli stylu.

Moderní kuchyňské kouty jsou měkké pohovky polstrované polyuretanovou pěnou, čalouněné kvalitním textilem nebo kůží. Rustikální interiérové rohy – pro rustikální estetiku Jedná se o malebné lavice a lavičky ze dřeva s vyřezávaným dekorem, uměle zestárlé, lakované nebo natřené. Vyberte si pohovky s požadovanými funkcemi: modulární, s náhradním lůžkem, s úložným prostorem pod sedadlem. Důležité je, aby vás používání kuchyňského nábytku bavilo.

Ohodnoťte článek
( Zatím žádné hodnocení )
Jaroslav Novak

Zdravím své kolegy nadšence do domácího pohodlí a vylepšování! Jsem Jaroslav Novak, zkušený designér, a jsem rád, že se s Vámi mohu podělit o kapitoly své designérské odysey - pohlcující cesty, kde se každý prostor rozvíjí jako jedinečné plátno, svědectví harmonického spojení estetiky a nadčasového pohodlí.

Casopis.info - ženský časopis / móda, krása, domácnost a domácí péče, psychologie a vztahy
Comments: 2
  1. Barbora

    Mohla byste mi prosím poradit, jak nejlépe využít prostor ve své kuchyni? Mám 13 kuchyňských koutů a nevím, jak je nejlépe uspořádat. Máte nějaké tipy nebo nápady? Děkuji moc!

    Odpovědět
  2. Pavel Holub

    Kolik z těchto 13 kuchyňských koutů je vybaveno myčkou na nádobí?

    Odpovědět