...

15 rohových skříní a šatních skříní do ložnice

co nejlépe využívají dostupný prostor. A ergonomie není na úkor estetického vzhledu nábytku.

Rušný koutek

Pro moderní interiérový rohový nábytek – není nový. K dispozici jsou rohové regály, stoly, pohovky a stolky, které jsou velmi oblíbené. Stejně užitečné jsou i rohové skříně do ložnice. A ne bezdůvodně. Umožňují inteligentní využití prostoru místnosti.

Prohlédněte si rohové skříně a rohové skříně do ložnice ve fotogalerii. Rohové šatny lze individuálně konfigurovat podle vašich požadavků Rohová skříňka se musí na milimetr přesně vejít do vyhrazeného prostoru.

Ergonomické rohové šatní skříně neubírají na estetickém vzhledu nábytku. Obvykle mají prázdnou přední část, ale někdy se střídají s otevřenými jednotkami a prosklenými vitrínami. V moderní verzi může být přední strana zdobena plazmovým televizním panelem, kovovými vložkami, krystaly Swarovski a v klasické verzi plazmovým televizorem vyřezávaný profil, barevná intarzie z plexiskla, drapérie.

Dvoukřídlé a posuvné dveře pro rohové skříně do ložnice s tichým a jemným zavíráním a "neviditelnými" panty. Skříně z přírodního dřeva jsou povrchově upraveny barevnými nebo bezbarvými laky, opatřeny gumou nebo včelím voskem a ručně malovány florentskou nebo benátskou omítkou.

Za zmínku stojí i vnitřní uspořádání skříní: obsahují nejen množství přihrádek, zásuvek a věšáků na oblečení, ale také přihrádky na vůně, vnitřní osvětlení a pohyblivé police s dálkovým ovládáním.

Ohodnoťte článek
( Zatím žádné hodnocení )
Jaroslav Novak

Zdravím své kolegy nadšence do domácího pohodlí a vylepšování! Jsem Jaroslav Novak, zkušený designér, a jsem rád, že se s Vámi mohu podělit o kapitoly své designérské odysey - pohlcující cesty, kde se každý prostor rozvíjí jako jedinečné plátno, svědectví harmonického spojení estetiky a nadčasového pohodlí.

Casopis.info - ženský časopis / móda, krása, domácnost a domácí péče, psychologie a vztahy
Comments: 1
  1. Andrea Novakova

    Kolik skříní je ideální mít v ložnici, 15 rohových skříní a šatních skříní se mi zdá jako hodně. Jaké jsou vaše zkušenosti s množstvím skříní v ložnici?

    Odpovědět