...

25 regálů pro vaši soukromou knihovnu

Milujte knihy? Vyberte si pohodlný a krásný kus nábytku pro uložení domácí knihovny.

Stavby knihoven

Knihy je třeba správně skladovat a vybavit je speciálním nábytkem knihovní regály. Jedná se o prostorný, inteligentně navržený úložný systém, který se skládá z velkého počtu polic různé hloubky. Mohou být použity k vytvoření zajímavé atmosféry v interiéru a podtrhnout jeho styl a atmosféru. Knihy na policích se stávají skutečným dekorativním prvkem.

Při objednávání regálu zohledněte velikost své domácí knihovny Výrobce vybaví úložný systém potřebným počtem modulů. V úvahu je třeba vzít také architektonické prvky místnosti, do které má být úložný systém namontován. Možná budete potřebovat rohový regál nebo regál navržený speciálně pro místnost se šikmým stropem. Výrobci dnes nabízejí také modulární programy, které lze navrhnout tak, aby vyhovovaly každé místnosti a proměnily ji v knihovnu.

Domácí knihovna – není to jen knihovna. Je to relaxační místnost, kde se můžete dívat na televizi, sledovat oheň v krbu s tichou hudbou. Regálová jednotka tak může být vybavena krbovým portálem, digitálními mediálními sekcemi a kabelovými kanály.

Moderní regály z masivního dřeva s dýhovou nebo lakovanou povrchovou úpravou, multistraté, vysoce kvalitní MDF, mohou mít kovový rám, čela z tvrzeného skla a police. Otevřené police se střídají s uzavřenými, uzamykatelnými částmi, vitrínami, kde lze vystavit suvenýry, krásné nádobí a další předměty. Stojany lze doplnit sloupky a zlatým kováním, s posuvnými a výklopnými dveřmi, s osvětlením.

Ohodnoťte článek
( Zatím žádné hodnocení )
Jaroslav Novak

Zdravím své kolegy nadšence do domácího pohodlí a vylepšování! Jsem Jaroslav Novak, zkušený designér, a jsem rád, že se s Vámi mohu podělit o kapitoly své designérské odysey - pohlcující cesty, kde se každý prostor rozvíjí jako jedinečné plátno, svědectví harmonického spojení estetiky a nadčasového pohodlí.

Casopis.info - ženský časopis / móda, krása, domácnost a domácí péče, psychologie a vztahy
Comments: 1
  1. Alena Kovarova

    Kde je možné zakoupit 25 regálů pro soukromou knihovnu? Může mi někdo doporučit společnost, která nabízí kvalitní a cenově dostupné regály pro knihy? Děkuji za vaše rady!

    Odpovědět