...

26 kožených pohovek v neutrálních barvách

Nenajdete lepší místo k odpočinku než na kožené pohovce v neutrálních tónech! Jejich měkké povrchy vybízejí k tomu, abyste v okamžiku zapomněli na své povinnosti a vychutnali si relaxační atmosféru.

Béžová, krémová, bílá, šedá, hnědá.. Pohovky z přírodní kůže v neutrálních tónech jsou v interiéru velmi ceněné. Jejich klidné barevné provedení vytváří další podmínky pro relaxaci. Protože pohovka místo, kde chcete zapomenout na své záležitosti, odpočinout si a někdy si i na hodinku nebo dvě zdřímnout.

U kožené pohovky záleží na každém detailu od jatečně upraveného těla až po způsob úpravy kůže, t.. to vše v konečném důsledku ovlivňuje pohodlí. Proto se výrobci zaměřili především na tvar pohovky, její čalounění a samozřejmě pohodlí. Kožené sedací soupravy v neutrálních tónech mohou být monolitické nebo modulární. Druhá možnost je nejvhodnější pro malé prostory, protože.. Je kompaktnější a přenosnější. Umístění opěradla pohovky ( na stejné úrovni jako područky, nad nimi nebo pod nimi ) přítomnost nebo nepřítomnost nožiček, množství nebo minimum ozdobných detailů -.. Vše záleží na preferencích majitele. Jde o to, aby vaše kožená pohovka byla pohodlná.

Protože kožené čalounění je odolnější vůči vlhkosti a prachu než textilní čalounění, vyžaduje méně péče. Navíc kůže nezpůsobuje alergie. Polstrování sedáku, opěradla a područek je obvykle hypoalergenní. Relaxujte v pohodlí!

Ohodnoťte článek
( Zatím žádné hodnocení )
Jaroslav Novak

Zdravím své kolegy nadšence do domácího pohodlí a vylepšování! Jsem Jaroslav Novak, zkušený designér, a jsem rád, že se s Vámi mohu podělit o kapitoly své designérské odysey - pohlcující cesty, kde se každý prostor rozvíjí jako jedinečné plátno, svědectví harmonického spojení estetiky a nadčasového pohodlí.

Casopis.info - ženský časopis / móda, krása, domácnost a domácí péče, psychologie a vztahy
Comments: 1
  1. Pavel Cerny

    Kde bych mohl najít 26 kožených pohovek v neutrálních barvách? Mám zájem o jejich pořízení, ale nevím, kde je hledat. Děkuji za pomoc!

    Odpovědět