...

30 neobvyklých jídelních stolů

Jídelní stůl je základním prvkem interiéru. Zda je jednoduchý a nenápadný, nebo prostý a jednoduchý – rozhodněte sami. Máme 26 různých stolů, které vyhovují všem vkusům a barvám.

  • v 30

Rutiny.. ne!

Jídelní stůl Je to bezpochyby významný kus nábytku. Ať už se jedná o jídelní stůl do kuchyně, nebo o stůl do obývacího pokoje – rozkládací stůl George SE-10 Často je centrem rodinných aktivit a také velkým a viditelným zařizovacím předmětem. Pokud si tedy jídelní stůl zařídíte tak, aby vypadal honosně, pomůže to vašemu interiéru.

Nejen konferenční stolek může být vysoce dekorativní. Proto jsme vybrali výběr fotografií jídelních stolů, na kterých jsou modely zrozené z bujné fantazie designérů a realizované s pomocí tradičních i inovativních technologií a materiálů.

Podstavec je často ústředním prvkem jídelního stolu. Centrální, křížový nebo čtyřnohý, dřevěný, skleněný, kovový nebo kamenný Je zkroucená a ohnutá v nejneuvěřitelnějších úhlech, vytvarovaná do složitých geometrických tvarů nebo architektonických struktur. Pozadu nezůstává ani deska stolu: pokud má tvar obvyklého kruhu nebo čtyřúhelníku, pak bude určitě vyrobena z exotických surovin Muránské sklo, dřevo wenge, carrarský mramor a potěší vás pestrým dekorem a barvami.

Jak je vidět na fotografiích jídelních stolů: z hlediska jejich funkce, z hlediska jejich vzhledu mohou být významným designovým akcentem v interiéru. Výběr jídelního stolu do kuchyně nebo obývacího pokoje, nemusíte spěchat, začít s podívejte se na co nejvíce fotografických sad.

Ohodnoťte článek
( Zatím žádné hodnocení )
Jaroslav Novak

Zdravím své kolegy nadšence do domácího pohodlí a vylepšování! Jsem Jaroslav Novak, zkušený designér, a jsem rád, že se s Vámi mohu podělit o kapitoly své designérské odysey - pohlcující cesty, kde se každý prostor rozvíjí jako jedinečné plátno, svědectví harmonického spojení estetiky a nadčasového pohodlí.

Casopis.info - ženský časopis / móda, krása, domácnost a domácí péče, psychologie a vztahy
Comments: 1
  1. Adam Holub

    Jaké jsou nejbizarnější jídelní stoly, které jste viděli? Máte radost z tradičních jídelních stolů nebo preferujete něco netradičního? Rád bych si vyzkoušel něco zcela odlišného. Můžete mi doporučit nějaké originální jídelní stoly nebo restaurace v České republice? Děkuji!

    Odpovědět