...

18 trendy kuchyní: výběr editora

Nejžhavější trendy z celého světa – v našem bytě. První věci, na které se profesionálové zaměřují při navrhování moderní kuchyně?

Náš výběr obrázků krásných kuchyní zahrnuje modely, které sledují aktuální trendy v současném interiérovém designu, mezi nimiž jsou např Vítězové mezinárodních soutěží v designu kuchyní, kuchyně navržené architekty, sestavy navržené architekty, novinky představené v posledních letech. Bez ohledu na styl je jejich vnitřní propracovanost především technologická a funkční: dokonale fungující mechanismy, osvětlení, četné zásuvky a uzavřené prostory přizpůsobené určitým produktům ( například v moderních vinotékách lze nastavit teplotu zvlášť pro červená a bílá vína ). Druhý trend, který se odráží na fotografiích krásných kuchyní, je lakoničnost a všestrannost. Autoři se vyhnuli detailům, které jsou pro kuchyni jedinečné Dnes vytvářejí univerzální modely v různých stylech, které se vejdou do každého otevřeného obytného prostoru a do každého otevřeného studia.

Ohodnoťte článek
( Zatím žádné hodnocení )
Jaroslav Novak

Zdravím své kolegy nadšence do domácího pohodlí a vylepšování! Jsem Jaroslav Novak, zkušený designér, a jsem rád, že se s Vámi mohu podělit o kapitoly své designérské odysey - pohlcující cesty, kde se každý prostor rozvíjí jako jedinečné plátno, svědectví harmonického spojení estetiky a nadčasového pohodlí.

Casopis.info - ženský časopis / móda, krása, domácnost a domácí péče, psychologie a vztahy
Comments: 2
  1. Ivana

    Jaká kuchyně je podle editora nejmodernější a proč?

    Odpovědět
  2. Lukas Vlach

    Na základě tohoto textu by mě zajímalo, jakým způsobem bylo rozhodnuto o výběru těchto 18 moderních kuchyní. Byl výběr založen na aktuálních trendech, osobních preferencích editora nebo něčem jiném? Rád bych se dozvěděl více o procesu výběru a kritériích, které byly použity při výběru těchto kuchyní. Děkuji za odpověď.

    Odpovědět