...

19 kulatých lůžek v interiéru

Boj proti stereotypům v moderních interiérech ložnic – výběr kulaté postele. Prohlédněte si nejlepší verze kulatých postelí v redakční fotogalerii.

Královská postel

Obdélníková postel je praktická, protože ji lze postavit ke zdi nebo posunout do rohu. Měli byste souhlasit s tím, že je to nejlepší volba pro stísněné ložnice. A pokud je ložnice velká a nepotřebuje šetřit místem? Pak se postel může stát středobodem interiéru, stylovým akcentem, který přitáhne pozornost, ohromí a potěší. Chcete-li vytvořit výjimečný prostor pro spaní, vyberte si originální nábytek. Kulaté lůžko jako by bylo vytvořeno speciálně pro tyto příležitosti – Už ji nelze obviňovat z triviality.

Kulatá postel v interiéru Vždycky je to trochu šok: žádné rohy a standardní siluety, na které si obvykle zvykneme. Má plynulé linie, vzrušující tvary, módní styl a spoustu možností, jak experimentovat s výzdobou ložnice. Kulatou postel umístěte do středu místnosti a obklopte ji dalšími předměty a doplňky. Přijatelné je i běžnější umístění u stěny nebo v rohu – nejdůležitější je, aby kolem kulaté postele byl dostatek prostoru pro vybavení a volný pohyb.

Nezapomeňte, že kulatá postel zabírá v interiéru dvakrát více místa než její obdélníkový protějšek. Proto někdy vypadá objemněji. Efekt masivnosti lze snížit výběrem postele v minimalistickém stylu ( s nízkým rámem, úzkou matrací ) nebo "plovoucí ve vzduchu" ( s jednou nohou uprostřed ).

Ohodnoťte článek
( Zatím žádné hodnocení )
Jaroslav Novak

Zdravím své kolegy nadšence do domácího pohodlí a vylepšování! Jsem Jaroslav Novak, zkušený designér, a jsem rád, že se s Vámi mohu podělit o kapitoly své designérské odysey - pohlcující cesty, kde se každý prostor rozvíjí jako jedinečné plátno, svědectví harmonického spojení estetiky a nadčasového pohodlí.

Casopis.info - ženský časopis / móda, krása, domácnost a domácí péče, psychologie a vztahy
Comments: 1
  1. Nikola Krejcova

    Obdivuji toto zařízení se 19 kulatými lůžky v interiéru. Mohl byste mi prosím říct, zda je to hotel, lázeňské středisko nebo nějaká jiná zařízení? Také by mě zajímalo, zda jsou tyto lůžka vyhrazená pouze pro ubytování nebo slouží i jiným účelům. Děkuji!

    Odpovědět