...

20 vybavení domácností v USA

V Rusku jsou evropští výrobci nábytku a interiérového vybavení tradičně známí a oblíbení. Výrobci ze Spojených států do značné míry zohledňují preference svých spoluobčanů, jejich výrobky se liší od evropských, ale mohou být zajímavé i pro ruského spotřebitele. Vybrali jsme nejzajímavější modely.

V Americe existuje poměrně mnoho výrobců, kteří pracují v různých stylech a s různými materiály, ale lze rozlišit některé společné rysy. Za prvé, americká společnost je velmi konzervativní, což se výrazně odráží na vzhledu nábytku z USA. Všechny objekty jsou mnohem mohutnější, vyšší, širší, hlubší a větší než jejich evropské protějšky. Také v dokončovacích pracích Žádné výrazné potisky a jasné barvy. Američtí spotřebitelé volí neutrální hnědé odstíny, přírodní tkaniny, kůži a kámen. Fantaskní vzory se snaží vyhnout. Americká svítidla jsou obvykle vyrobena z kovu. Všechny způsoby a nadčasovost.

Ohodnoťte článek
( Zatím žádné hodnocení )
Jaroslav Novak

Zdravím své kolegy nadšence do domácího pohodlí a vylepšování! Jsem Jaroslav Novak, zkušený designér, a jsem rád, že se s Vámi mohu podělit o kapitoly své designérské odysey - pohlcující cesty, kde se každý prostor rozvíjí jako jedinečné plátno, svědectví harmonického spojení estetiky a nadčasového pohodlí.

Casopis.info - ženský časopis / móda, krása, domácnost a domácí péče, psychologie a vztahy
Comments: 1
  1. Jan Hora

    Mohl byste mi prosím uvést 20 typických vybavení/domácích spotřebičů, které se obvykle nachází v amerických domácnostech? Curious to know!

    Odpovědět