...

24 sad dřevěného nábytku do ložnice

Zdraví, harmonie a krása by měly být v ložnici. Tato podmínka odpovídá kvalitnímu, spolehlivému a ekologickému nábytku z přírodního dřeva, který je krásný už z definice.

Ve starém Egyptě byla dřevěná postel považována za znamení bohatství a prosperity. Jednalo se o skutečný elitní nábytek do ložnice pro vážené občany. Prošel tisíciletí, ale nábytek v ložnici zůstává mimo soutěž, protože podle lidové víry, dřevo má léčivé vlastnosti, zmírňuje stres a dobíjí pozitivní emoce. Postel v ložnici samozřejmě hraje první housle, ale co by to bylo bez orchestru? Dnes výrobci nabízejí soupravy, které zahrnují noční stolky a komody, toaletní stolky, křesla, lavice. Lze zakoupit také čalouněný nábytek s odpovídajícím čalouněním. Ložnicový nábytek je vyroben z masivního dřeva, dýhovaný, často zdobený řezbou, zlacením a intarzií na čelech. Nábytek do ložnice z masivního dřeva je nejen šetrný k životnímu prostředí. Přirozená krása dřeva je nezaměnitelnou dekorativní hodnotou spolu s ručně vyřezávanými ozdobami nebo například hadí či krokodýlí kůží.

Ohodnoťte článek
( Zatím žádné hodnocení )
Jaroslav Novak

Zdravím své kolegy nadšence do domácího pohodlí a vylepšování! Jsem Jaroslav Novak, zkušený designér, a jsem rád, že se s Vámi mohu podělit o kapitoly své designérské odysey - pohlcující cesty, kde se každý prostor rozvíjí jako jedinečné plátno, svědectví harmonického spojení estetiky a nadčasového pohodlí.

Casopis.info - ženský časopis / móda, krása, domácnost a domácí péče, psychologie a vztahy
Comments: 1
  1. Martina Novakova

    Ještě zdeko několik kusů dřevěného nábytku do ložnice k dispozici? Pokud ano, měl/a bych zájem se některým seznámit a případně zakoupit. Mohli byste mi poskytnout více informací o dostupnosti a ceně? Děkuji!

    Odpovědět