...

25 kovaných postelí a stolů

Kombinace ruční práce, moderní technologie a uměleckého vkusu mistrů mění kovaný nábytek v umělecké předměty. Tyto modely si dokáží udržet pozornost opravdových znalců.

Kované postele a konferenční stolky se dobře snášejí v jedné místnosti a mohou existovat i odděleně od sebe. Přestože jsou tyto prvky vyrobeny zcela nebo částečně z kovu, vůbec nezatěžují prostor, ale naopak ho odlehčují a činí elegantnějším. A to vše díky uměleckému kování, které z nich dělá skutečná umělecká díla.

Kované prvky mohou plnit pouze dekorativní funkci: rámovat čelo postele nebo nohy konferenčního stolku. Kování se používá také jako výrobní metoda pro kus jako celek. Při výrobě kovaných postelí a stolků se často používá ruční práce a kované díly se dále zdobí umělým stárnutím, patinováním, chromováním, matováním atd.

Kovaný nábytek do ložnice může mít buď přírodní kovovou barvu, nebo může být pokrytý barvou ( někdy jen částečně ). Kovaný kov vypadá obzvlášť dobře v kombinaci s kůží, textilem, dřevem a sklem a nábytkářské továrny tuto techniku aktivně využívají při výrobě kovaných postelí a konferenčních stolků. Stylistika kovaného nábytku do ložnice je velmi rozmanitá. K dispozici je vše: od klasických siluet až po rozmarné tvary s kresbami a složitými vzory. Volba je na vás!

Ohodnoťte článek
( Zatím žádné hodnocení )
Jaroslav Novak

Zdravím své kolegy nadšence do domácího pohodlí a vylepšování! Jsem Jaroslav Novak, zkušený designér, a jsem rád, že se s Vámi mohu podělit o kapitoly své designérské odysey - pohlcující cesty, kde se každý prostor rozvíjí jako jedinečné plátno, svědectví harmonického spojení estetiky a nadčasového pohodlí.

Casopis.info - ženský časopis / móda, krása, domácnost a domácí péče, psychologie a vztahy
Comments: 1
  1. Pavel Zápotocký

    Je mi líto, ale pro pochopení vaší otázky potřebuji více informací. Co přesně chcete vědět o těch 25 kovaných postelích a stolů? Může se jednat o jejich dostupnost, rozměry, kvalitu nebo něco jiného? Prosím, upřesněte svou otázku, abych vám mohl poskytnout konkrétní odpověď.

    Odpovědět